top of page

Płatność

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o sposoby płatności. Oferujemy możliwość bezpiecznej zapłaty na naszej stronie przez PayPal,  kartą debetową bądź kredytową, Google Pay, przelewem, BLIK lub przez Revolut.

Dzięki temu że, jesteśmy skuteczni i obniżamy koszty własne, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobrą obsługę w atrakcyjnej cenie.

W celu  dokonania bezpiecznej płatności używając systemu PayPal wystarczy kliknąć na logo PayPal, wpisać kwotę płatności, następnie kliknąć 'Kontynuuj' i zalogować się do konta.

Można również dokonać płatności kartą z logo Visa / Mastercard, przy użyciu Google Pay, przelewem lub BLIK, po wpisaniu w pomarańczowe pole kwoty i naciśnięciu niebieskiego przycisku 'kup' oraz wypełnieniu danych płatności w nowym oknie.

Alternatywnie można przesłać płatność przez Revolut po kliknięciu w poniższe logo lub wysłać na sms/email numer telefonu powiązany z kontem Revolut i zapłacić poprzez otrzymane zwrotnie żądanie płatności ( proszę nie wysyłać płatności na numer telefonu, ta opcja nie działa).

Po dokonaniu płatności prosimy o potwierdzenie poprzez wysłanie wiadomości na email doradca.irlandia@yahoo.com

Płatność Revolut
bottom of page