Płatność

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o sposoby płatności. W przypadku wizyt osobistych można zapłacić gotówką . W przypadku spraw załatwianych na odległość istnieje możliwość bezpiecznej zapłaty na naszej stronie przez PayPal,  kartą debetową bądź kredytową (Stripe) lub przez Revolut.

Dzięki temu że, jesteśmy skuteczni i obniżamy koszty własne (załatwianie wielu prostszych spraw na odległość), jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobrą obsługę po atrakcyjnej cenie.

W celu  dokonania bezpiecznej płatności używając systemu PayPal wystarczy kliknąć na żółty przycisk poniżej i zalogować się do konta PayPal. 

Można również dokonać płatności kartą z logo Visa / Mastercard lub używając Google Pay, po zeskanowaniu kodu QR telefonem lub kliknięciu w kod- w polu 'Reference' proszę wpisać tytuł płatności, poniżej kwotę płatności, imię i nazwisko oraz dane karty.

Alternatywnie można przesłać płatność przez Revolut po kliknięciu w poniższe logo lub wysłać na sms/email numer telefonu powiązany z Revolut i zapłacić poprzez otrzymane zwrotnie żądanie płatności ( proszę nie wysyłać płatności na numer telefonu, ta opcja nie działa).

Płatność kartą Visa lub Mastercard
Płatność Revolut